Spiritka
V rámci dokončeného projektu Rezidence Spiritka zbývá poslední volný byt. Dále v rámci projektu zbývají poslední tři volná parkovací stání, přičemž ke každému z nich náleží menší sklep.


Elegantní Rezidence Spiritka se rozkládá v jižním svahu pod parkem Ladronka. Komplex se skládá z viladomu, ve kterém se nachází 13 bytů, 4 rodinných domů a 1 solitérní vily.

Ve viladomě se nachází byty o velikosti 97 až 240 m2, které mají dispozici od 3+kk do 6+kk. Parkovací stání a sklepy se nacházejí v 1.PP. Čtveřice třípodlažních rodinných domů je dispozičně řešena jako 5+kk, v jejichž přízemí se nachází 2 parkovací stání. V přízemí solitérní vily se nachází kromě 2 parkovacích stání také nebytový prostor. V jeho 2.NP se pak nachází byt o dispozici 4+kk.
 
Kvalita bydlení však nezáleží jen na chytře řešených dispozicích interiérů nebo kvalitních materiálech. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou, díky které se do centra Prahy dostanete za 15 minut. Stejně tak je zajištěna plná občanská vybavenost v blízkém okolí projektu. Samozřejmostí je množství míst vhodných k trávení volného času, včetně výše zmíněného parku Ladronka.
Aktuality
15.5.2015
Každý náš projekt je po dokočení nafocen z výšky. Jinak tomu nebylo ani u Spiritky. V tuto chvíli v rámci projektu zbývá poslední volný byt a několik parkovacích stání.
25.3.2015
Ve viladomě projektu Rezidenci Spiritka zbývá v tuto chvíli poslední volný byt. Jeho jedinečnost spočívá možnosti vstoupit z každé obytné místnosti na terasu.
5.3.2015
Druhého března byl vydán kolaudační souhlas s číslem jednacím OSI.Sm.p.4261/220-4389/2015-Ple. V tuto chvíli zbývá v bytovém domě poslední volný byt v 1. nadzemním podlaží.
Cena odborné poroty Cena architektů
Zavřít