Standardy

Rezidence SPIRITKA je navržena tak, aby splňovala nároky moderní doby. A to nejenom užitného, ale i estetického charakteru. Odpovědi na tyto nároky jsme hledali v tom nejkvalitnějším segmentu, neboť jen ten je schopen splnit tyto požadavky. Také jsme se chtěli vymezit ze „zajetých standardů“ jiných pražských projektů a nabídnout něco, co jednoznačně reprezentuje kvalitu a estetiku v celosvětovém měřítku.

Pro detailní informace si můžete stáhnout katalog standardů ZDE.

Koupelny a toalety jsou vybaveny zařizovacími předměty předního italského výrobce CATALANO, pyšnícího se tou nejlepší pověsti v „Made in Italy“ sanitárních předmětech. Ta je doplněna designovými bateriemi značky GESSI, rovněž z Itálie a rovněž značky světového renomé. Španělské vany SYSTEMPOOL jsou synonymem elegance a pro svou kvalitu bývají používány známými architekty do těch nejvíce „IN“ interiérů, … nejen v Evropě.

Podlahová a obkladová keramika je zastoupena známou katalánskou značkou PORCELANOSSA, která již přes 40 let reprezentuje tu nejvyšší řadu mezi keramikou na světě.

Dřevěné podlahy Kährs nabízí zkušenost a esenci ze švédských lesů. Tato značka již přes 150 let poskytuje podlahy nejvyšší kvality a inovace s důrazem na odolnost proti otěru a na termo-izolační vlastnosti podlahy. O estetice se nemusíme ani zmiňovat, ta je samozřejmá. Venkovní terasy jsou navrženy v tropickém dřevě Massaranduba.

Dveře od PIVATO. Běžný uživatel hypermarketů pro kutily je asi nebude znát, neboť se jedná o rodinnou firmu z Itálie, která od roku 1969 nabízí interiérové dveře nadstandardních kvalit a designů. Tam kde ostatní končí, PIVATO začíná. Design, materiál, preciznost osazení, stálost rozměru, tichost provozu a akustické vlastnosti jsou hlavními přednostmi těchto výborných dveří. Kování je navrženo od české rodinné firmy Material & Technology (MT), která vsadila na kvalitu nad kvantitou a díky tomu se prosadila v  nadstandardním segmentu architektury a interiérového designu.

Spínače a zásuvky jsou reprezentovány známou značkou SCHNEIDER ELECTRIC, s perfektní referencí ve věci spolehlivosti a vzhledu.

Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem Valliant s individuální regulací teploty a prostorovými termostaty v jednotlivých místnostech. Koupelny a toalety jsou vybaveny elektrickými podlahovými rohožemi a vkusným nástěnným elektrickým žebříkem.

Okna jsou nadstandardní aluminiová s izolačním dvojsklem, u vybraných oken je příprava na externí žaluzie.

Vnitřní omítky jsou sádrové v bílém provedení malby. 

Chlazení objektů je individuální. Ve vila-domě je v 3.NP příprava pro chlazení a v řadových domech je na jižní straně objektů. U solitérní vily počítáme s tím, že s klientem budeme řešit možnost chlazení domu v rámci individuálního nastavení specifikací.

Kuchyně je rovněž individuální a ve standardu bude podpořena veškerými vyústkami a přípojkami: instalační vývody pro teplou a studenou vodu, odpad, 1× zásuvka pro sporák, 1× zásuvka pro troubu, 1× zásuvka pro myčku, 3× zásuvka 220 V pro ostatní spotřebiče, 2× vývod 220 V pro osvětlení kuchyňské linky, vývod VZT pro napojení digestoře, všechny vývody jsou ukončené záslepkou.

Bezpečnost je velkým tématem rezidence SPIRITKA, velmi na ni dbáme. Již samotná vybraná lokalita, která je rezidenční oblastí s řadou rodinných domů, je vnímána jako velmi bezpečná. 

Samotná rezidence SPIRITKA je uzavřeným komplexem. Solitérní vila má vlastní plot, bránu a přípravu pro zabezpečovací techniku. Řadové domy jsou z ulice vybaveny velmi kvalitními bezpečnostními dveřmi a přípravou na vybavení zabezpečovací technikou. Zahrady řadových domů a přízemních bytů vila-domu leží uvnitř uzavřeného komplexu, jehož vstup je monitorován a je rovněž zabezpečen proti vniku cizích osob. Ke kontrole vstupu do uzavřené části komplexu slouží vybavení videotelefony a dálkové ovládání brány pro vjezd k vila domu. Ta je ve večerních hodinách osvětlena.

Věříme, že Vás nadstandard rezidence SPIRITKA mile překvapil a pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Naši architekti a specialisté v interiérovém designu Vám pomohou při hledání Vašeho ideálního interiéru a zároveň do určité doby je možno diskutovat i nad individuálními změnami ve standardu.

Naše doporučení: Sjednejte si povinné ručení na Autopes.cz!